E-mail   Hasło
rejestracja koszyk

Pierwsza-Wyprawka PL
Chrzest Święty

Kontakt

Sklep internetowy Pierwsza-Wyprawka PL

Dane kontaktowe

Infanti Marta Pyrkosz


Ul. Lelewela 3/9 lok. 58
42-202 Częstochowa

NIP: 573-272-73-36 * REGON: 241778431

Numer konta bankowego: 46 2490 0005 0000 4530 4300 3719 (Alior Bank)


Tel. 605 622 759
E-mail: kontakt@pierwsza-wyprawka.pl

 

O sklepie

Nasz sklep powstał z myślą o przyszłych mamach i ich pociechach. Znajdziesz w nim artykuły dla kobiet w ciąży, młodych mam oraz niemowląt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam chcemy, aby każda z Was miała możliwość skompletowania dla siebie pierwszej wyprawki na okres ciąży, porodu i karmienia, a także dla swojego dziecka. Każda z Was może kupić u nas zarówno produkty związane z ciążą: piżamy i koszule ciążowe, figi, rajstopy ciążowe, jak również artykuły higieniczne niezbędne tuż po porodzie. Młode mamy znajdą w naszym sklepie szeroki wybór koszul i piżam do karmienia, biustonosze do karmienia oraz bieliznę modelującą sylwetkę po porodzie. Wśród produktów dla niemowląt znajdują się: kosmetyki oraz artykuły higieniczne, pieluszki tetrowe i flanelowe oraz odzież niemowlęca.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty oferowane w sklepie były najwyższej jakości, uszyte z najlepszych materiałów. W sklepie można zaleźć produkty takich firm jak: Italian Fashion, Taro, Muzzy, Lida, Marilyn, Bella, Bambino.

Stale poszerzając ofertę sklepu, wybierając najlepsze polskie produkty, dbając o wysoką jakość obsługi zakupów - mamy nadzieję sprostać najwyższym wymaganiom młodych mam.

Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!

(c) 2011-2020 Infanti Marta Pyrkosz. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Sklep zapisuje na urządzeniu końcowym informacje w postaci tzw. plików cookies w celu świadczenia usług, monitorowania ich jakości oraz dopasowywania reklam do Państwa zainteresowań za pomocą Google Analytics. Wyłączenie zapisu plików cookies jest możliwe poprzez zmianę ustawień urządzenia - w tym celu proszę postępować zgodnie z instrukcją producenta.