Zwrot towaru

Realizując obowiązek informacyjny, nałożony przez ustawę z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), informujemy Państwa o sposobie i skutkach odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej z naszym sklepem.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować firmę Infanti Marta Pyrkosz, ul. Lelewela 3/9 lok. 58, 42-202 Częstochowa, e-mail: kontakt@pierwsza-wyprawka.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia zamówienia, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy, pod warunkiem uprzedniego dostarczenia zwracanych rzeczy lub dowodu ich odesłania.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności.

Zwracany towar prosimy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni od daty złożenia oświadczenia.

Będą Państwo musieli ponieść koszty zwrotu towaru. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Zwrot towaru - odstąpienie od umowy sprzedaży

Masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Krok 1

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, poinformuj nas o zwrocie towaru drogą mailową na adres: kontakt@pierwsza-wyprawka.pl

Krok 2

Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz, w którym podasz niezbędne informację do zwrotu pieniędzy za odsyłany towar.

Krok 3

Przygotuj przesyłkę ze zwracanym towarem, pamiętając o właściwym zabezpieczeniu jej na czas transportu.  Do paczki włóż wypełniony formularz oraz dowód zakupu (paragon).

Krok 4

Wyślij paczkę na adres sklepu, korzystając z dogodnej dla Ciebie formy dostawy Pocztą Polską lub dowolną firmą kurierską.

Adres do zwrotu towaru:

Infanti Marta Pyrkosz
Ul. Lelewela 3/9 lok. 58
42-202 Częstochowa
Tel. 605 622 759


W ciągu 14 dni od otrzymania od Ciebie przesyłki, wykonamy zwrot środków na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Wygodne zakupy
bez rejestracji
Istniejemy od 2010 roku
Bezpłatna dostawa
od 300 zł
Dostawa już od 9,90 zł
14 dni
na zwrot towaru
2 lata gwarancji